AKCE školy březen 2020

AKCE ŠKOLY BŘEZEN 2020

Bruslařský kurz - termíny: 4.,11.,18., 25.března a 1. dubna.

Nutno zajistit nabroušené, dobře padnoucí brusle s chrániči, helmu.

Ráno pojedou žáci 3.,4.a 5.r. posílenou autobusovou linkou v 7,20. Sraz ve škole v 7 hod., kde si žáci nechají ostatní učivo dle rozvrhu níže. S sebou si vezmou pevnou tašku s bruslemi, helmou, lyžařské rukavice, čepice

V 9,45 přijede pro žáky 1.a 2.ročníku objednaný autobus, který je odveze na stadion a zpět přiveze žáky 3.,4. a 5. r., kteří po svačině budou pokračovat ve výuce dle rozvrhu. Berounští žáci sraz v 7,45 u zimního stadionu v Berouně.

Žáci 1 a 2.ročníku zpět do školy přiveze opět objednaný autobus ve 12 hodin na oběd a pokračování výuky nebo družiny dle rozvrhu.

Rozvrh pro toto období je na webových stránkách školy. Prosím sledujte, jsou v něm změny oproti zápisu z třídních schůzek.

Bleskový sběr papíru úterý 31.3. od 14 hod. - sbíráme pouze noviny, časopisy a letáky, děkujeme za připravení svázaných balíčků před dům. Pokud svému dítěti přivezete sběr do školy, prosím o nahlášení ve školní družině, aby byla dítěti připsána aktivita. Pokud žák bude pomáhat se svozem sběru vozíky po obci a přenášením do skladu, bude mu připsána další aktivita. Výtěžek za sběr bude opět do soutěže škol, kde jsme se v loňském roce umístili na 1. místě v průměru na žáka a získali jsme jako škola 3000,-KČ. Výtěžek pak šel na nákup sportovních pomůcek na TV a do školní družiny. Stejně tak tomu bude i letos.

Projektový den - Den s knihou - pro žáky 4. - 5. ročníku, začátkem března bude předána zájemcům přihláška žáky na tuto akci. Sraz bude 27.3. v 18,30 hod., ukončení akce 28.3. v 8,30 hod.

Kdo má zájem o DVD z Vánoční besídky a CD z hor Bumbálka přihlásí se do 12.3. 2020 u třídního učitele.  Cena jednoho disku je 50,- Kč.