Akce školy únor 2020

AKCE ŠKOLY ÚNOR 2020

1. -7. 2. 2020 Škola v přírodě

- při odjezdu mít  připravené:

1/ bezinfekčnost + lékařské potvrzení, kdo zatím neodevzdal, léky v krabičce, v sáčku, popsané s návodem k podávání- vybírá zdravotnice p. Ouhrabková a p. uč. Wilhamová

2/ povinné potvrzení o seřízení vázání - vybírá p. uč. Švarc

3/ peníze na vleky u mladších dětí i kapesné zvlášť v podepsaných obálkách- vybírá p. Buriánová

- nakládání lyží a kufrů- na místa určené řidičem- rodiče, řidič a vedoucí lyž. výcviku od 7:30 hod na návsi.

Žáci, kteří zůstávají v týdnu 1. - 7. 2. 2020 ve škole

Pro tyto žáky je zajištěn náhradní rozvrh i družina do 16:30 hodin.

3.2. Projekt ze Šablon -  První pomoc pro žáky 4. - 5. ročníku

- Prevence bezpečného chování 1. - 3. ročník

4.2. Divadlo v Dlouhé - odjezd v 8:00 hod, sraz nejpozději v 7:45 ve škole, vhodné oblečení, sáček na zvracení, komu bývá nevolno, vzít předem Kinedryl. Návrat kolem 13. hodiny na oběd. Placeno z konta AKCE.

5.2. - 7.2. výuka dle náhradního rozvrhu, bude rozdán a rozeslán emailem

1. - 14. 2. 2020 Jarní prázdniny