První školní týden

První školní týden  1.9. - 3. 9. 2021

1.9. - Zahájení školního roku po třídách: 1. r. a 5. r. spojen v učebně 1. ročníku. Vstup dětí do školy bude umožněn od 7,30 hodin. Děti přijdou v rouškách a budou tento den ve svých kmenových třídách testovány - po negativním výsledku testu, budou moci roušky odložit . Přinesou aktovku na nové učebnice a přezůvky. Vstup třetích osob bude umožněn pouze rodičům prvňáčků, a to v respirátoru a po předložení potvrzení o negativním testu, očkování nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Ukončení bude v 9,15 hodin. Tento den není družina, všichni žáci odcházejí domů v 9,15 hodin.

2.9. - Výuka dle rozvrhu. Družina bude pouze pro přihlášené - tj. děti, které tento den odevzdají třídní učitelce vyplněný Zápisní lístek . Zápisový lístek do družiny je v příloze tohoto mailu, nebo na webových stránkách školy: www.zakladni-skola-tetin.cz.

3.9. - Výuka dle rozvrhu

Obědy je nutné přihlásit samostatně přímo v jídelnách KD na telefonním čísle: 311 572 861 nebo na mailu:  jidelnykd@seznam.cz. Platí pro všechny ročníky. Svačiny budou možné z provozních důvodů pouze pro 1. a 2. ročník.

Děti si budou průběžně přinášet věci do výtvarného kufříku dle rozvrhu.

Co do výtvarného kufříku

zápisní lístek družina (1)_1