Organizace předvánočního týdne

Organizace předvánočního týdne 17.12. - 22.12.2018

17.12. Dopoledne generální zkouška a výzdoba KD.

18.12. Dopoledne  generální zkouška s ozvučením v KD.

Oba dny se děti budou 1. hodinu učit dle rozvrhu, poté bude svačina a přesun do KD.

18.12. Besídka ZŠ v KD od 16:30 hod. -  sraz dětí je v 16:00 hod v KD - děti, které zůstávají v družině, budou odcházet společně v 15:30 hod.. Prosíme rodiče, aby ráno přinesli trochu vánočního cukroví, sladkého nebo slaného a předali p. kuchařce, která připraví na tácky na besídku - děkujeme.

Vstupné 20,- Kč

K pití svařák, čaj, či cokoliv jiného bude k dispozici k zakoupení v hospodě.

19.12. Muzeum betlémů v Karlštejně - sraz dětí je v 7:40 hod, před budovou vlakového nádraží v Berouně (z tohoto důvodu není tento den ranní družina).

Vzhledem k tomu, že nelze před 8 hod. zařídit posilu autobusu a autobus v 7:30 hod. je velmi vytížen, je nutné se mezi sebou domluvit a dopravit dítě na nádraží do Berouna, kde si ho převezme učitelka. Pokud někdo dorazí později, musí dítě předat i s platnou zpáteční jízdenkou do Karlštejna. Odjezd vlakem v 8:03 hod.

Návrat do Berouna je vlakem v 10:57 hod. Po příjezdu je možné děti vyzvednout v Berouně na nádraží. Pokud dítě chcete samostatně uvolnit, musí přinést podepsanou omluvenku.

Na Tetín odjíždíme autobusem v 11:45 hod. Odpolední družina do 16:30 hod.

20.12. Vánoční učení podle rozvrhu.

21.12. 8 - 10 hod. Vánoce ve škole - rozdávání školních a družinových dárků . Letos si (po dohodě s Vámi rodiči na třídních schůzkách) děti nelosují žádného spolužáka, dostávají pouze 1 drobný dárek od svých třídních učitelů. Pokud si chtějí dávat mezi sebou, mohou si je vzájemně předat po vyučování, v družině nebo při odchodu.

10 - 12 hod. Vánoce v lese - děti si přinesou zeleninu a suché pečivo pro zvířátka a společně ho odneseme do krmelce na Damil.

Družina je na pátek do 16:30 hod laděna vánočně, děti si hrají s dárky.

22.12. - 2.1. Vánoční prázdniny.

3.1. 2019  Nástup do školy po prázdninách.

4.1. 2019 Tříkrálové koledování - od 16 hod děti půjdou obcí s Tříkrálovou koledou po skupinách.