První školní týden 2019/2020

2.9. První školní den -  bude škola otevřena od 7:30 hod. Děti si s sebou do školy přinesou školní tašku a penál. Budou dostávat nové učebnice. Konec vyučování je v 10:00. Děti si vyzvedněte ve škole nejpozději v 10:00 hod., pokud si dítě nevyzvednete předpokládáme, že odchází ze školy samo. Družina tento den není.

Z důvodu rekonstrukce nebude dne 3.9. a 4.9. v provozu výdejna jídla.  Pokud Vaše dítě musí v tyto dny zůstat ve škole déle než do oběda, je nutné, aby mělo svůj vlastní studený oběd. Ohřev jídla nebude možný.

Další dny bude vyučování dle rozvrhu, který je na webových stránkách školy.

Družina bude od 3.9. do 6.9. formou volné hry. Kroužky budou až od 9.9. Do družiny může pouze dítě, které má odevzdaný družinový lístek (ke stažení na webu školy) na tento školní rok.

Platbu fondu AKCE budou tento rok vybírat třídní učitelé jednotlivých ročníků. Budou Vás sami, v průběhu prvního školního týdne, informovat kolik peněz je třeba uhradit. Platba bude probíhat vždy jen třídnímu učiteli ročníku, který Vaše dítě navštěvuje.

V případě dotazů se obracejte přímo na třídní učitelky:

1. ročník: jitka.stencova@skolytetin.cz
  2. ročník: lenka.sediva@centrum.cz