Akce školy červen 2019

AKCE ŠKOLY ČERVEN 2019

1.6. Průvod Štěpána Bavorského - Sraz přihlášených žáků v 15.30 hod. u kostela sv. Kateřiny.

2.6. Dětský den - fotbalové hřiště od 14 hod

3.6. Den dětí – po velké přestávce od 10 hod( první 2 hodiny proběhnou podle rozvrhu) dětem podle věku bude promítána pohádka, po obědě  pak starší děti budou pro sebe a ostatní vyrábět  ovocný nápoj, všichni dostanou zmrzlinu a podle počasí odpoledne si budou na  hřišti u školy moci zahrát  různé hry

3.6. Focení dětí - průběhu dne focení dětí v ZŠ - možnosti výběru budou následující - společná fotka třídy, portrét a maximálně 1 fotografie s kamarádem/kamarádkou.

3.6. v 16,30 pro rodiče zdarma seminář s nabídkou občerstvení, téma:přírodní produkty Just a Nahrin- jak  pomáhají  léčení  běžných nemocí dětí i dospělých.

Vybíjená O putovní pohár - vybrané děti doma trénovat přihrávky a vybíjení( termín bude upřesněn)

18.6. Třídní schůzky v 16,30 v třídě 1.ročníku  pro budoucí 1. r.

19.6. Bleskový sběr papíru- můžete dovézt do školy svázané balíky, zvlášť karton, zvlášť noviny a časopisy mohou nechat před vraty, zajistíme odvoz auty s vozíkem, okolí školy objedou žáci s kárkou. Kdo má doma kárku, prosíme o zapůjčení.

20.-21.6. Projektový den - Národní den v rámci vyučování.

22.6. 3. Dospělácké olympijské hry pro rodiče od 14 hod na fotbalovém hřišti

23.6. 2. Dětské olympijské hry na Tetíně od 10h na fotbalovém hřišti

Pana Neumanna prosíme o zajištění pochodně a slavnostní zapálení olympijského ohně. Děkujeme!!!!

 

Závěrečný týden:  

24.-25.6. dvoudenní výlet na lodích a na kolech  /Beroun, Alkazar, Srbsko, Karlštejn/, hra na BOZP , vodácký výcvik, jízda zručnosti na kolech.

1.- 2. ročník pokud nejsou vodáci - kola, výcvik v jízdě zručnosti

3.- 5.r. pokud nechtějí sami na kolech, poplují po vodě v kanojích z Berouna od Laguny do Srbska. Vodácký výcvik bude prováděn, pokud počasí dovolí na rybníku, v rámci sportovek nebo pak u Laguny před výjezdem. Do Berouna se děti přesouvají s vybraným učitelem a asistentem pěšky.

Spaní je zajištěno v Teepee a ve stanech v kempu v Srbsku - děti si v 8 hod do školy přinesou spacáky, karimatky a oblečení na noc a na den (vodáci 1 náhradní oblečení), všichni pláštěnku a svačinu a pití na cestu. Převoz bagáže je zajištěn p. Filipem dodávkou do Srbska.

Začínáme obědem (řízek s bramborem), k večeři pak opékání špekáčků, dále na druhý den zajištěna snídaně  (švédský stůl).K pití zajištěn čaj, šťáva.

Škola platí zajištění lodí a odvoz, rodiče platí stravu a ubytování tj. celkem 280 Kč. Jinak si děti mohou vzít nějaké kapesné na zmrzlinu.

26.6. odevzdávání učebnic, úklid tříd- učebnice musejí být v pořádku vygumované, zalepené, jinak tř. učitel vybírá poplatek  za poškození.

27.6. vyhodnocování mimoškolní činnosti a aktivity, úklid zahrady, dvora

28.6. v 8 hod loučení s 5. r., 8.45 hod předávání vysvědčení 2.-4.r. a zároveň pasování prvňáků + MŠ2 s 5.r. Srdečně zveme rodiče na pasování. Družina je tento den pouze ranní.

Vyučování je tento den - do 10 hod. pro 2.,3. a 4. ročník

                                        do 11 hod. pro 1. a 5. ročník

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.