Pedagogické složení základní školy

 Ředitelka, učitelka 1. ročníku:    Mgr. Jitka Štencová

Třídní učitelka, učitelka 2. ročníku:  Mgr. Petra Fafková

Třídní učitelka, učitelka 3. ročníku: Mgr. Lenka Šedivá

Třídní učitelka, učitelka 4. ročníku: Mgr. Alena Bartoníčková

Třídní učitelka, učitelka 5. ročníku: Mgr. Ladislava Malířová

Zástupce ředitele:  Mgr. Ladislava Malířová

Další učitelé:  Eva Burden Fainová, Jakub Švarc, Bc. Barbora Ledvinová, Mgr. Stanislava Sakačová

Vychovatelky Školní družina:  Karolína Malčeková DiS., Šárka Vopěnková, Mgr. Alena  Bartoníčková, Jakub Švarc. Mgr. Petra Fafková

Asistent pedagoga: Karolína Malčeková DiS, Bc. Barbora Ledvinová, Andrea Váňová, Šárka Vopěnková, Nikola Soudilová, Alena Nováková

predel

Provoz Základní školy: 

Škola se otevírá v 6:45 hod., děti relaxují v ranní družině do 7:45 hod., pak v 7:45 hod. společně odcházejí do tříd na vyučování s paní učitelkami. V pátek probíhají tzv. komunitní kruhy, kde děti společně diskutují, plánují a vzájemně se hodnotí.

Vyučovací hodina trvá 45 minut, následuje  krátká přestávka a další hodina. Po dvou hodinách následuje velká přestávka na svačinu a proběhnutí na zahradě na čerstvém vzduchu. Další dvě hodiny vyučování s přestávkami na WC a tělovýchovnými chvilkami trvají do 12 hodin.

Od 12 hod.  se v jídelně  vydává oběd, který je dovážen ze školní jídelny Králův Dvůr. V  polední přestávce si děti hrají a odpočívají do 14:00 hodin. Od 14:00 hod  mají žáci odpolední družinu a kroužky.  

Každé úterý v týdnu mají 2.-5. ročník odpolední vyučování do 13:40 hod.  

Školní družina končí v 16:30 hod. 
                  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.