Pedagogické složení základní školy

Třídní učitelka, učitelka 5. ročníku: Mgr. Petra Fafková

Zástupce ředitele:  Mgr. Ladislava Malířová

Další učitelé:  Eva Burden Fainová, Jakub Švarc, Bc. Barbora Ledvinová

Vychovatelky Školní družina:  Karolína Malčeková DiS., Šárka Vopěnková, Mgr. Alena  Bartoníčková, Jakub Švarc. Mgr. Petra Fafková

Asistent pedagoga: Karolína Malčeková DiS, Bc. Barbora Ledvinová, Dana Pikartová, Andrea Váňová, Šárka Vopěnková, Nikola Soudilová

predel

Provoz Základní školy:

Škola se otevírá v 6:45 hod., děti relaxují v ranní družině do 7:45 hod., pak v 7:45 hod. společně odcházejí do tříd na vyučování s paní učitelkami. V pátek probíhají tzv. komunitní kruhy, kde děti společně diskutují, plánují a vzájemně se hodnotí.

Vyučovací hodina trvá 45 minut, následuje  krátká přestávka a další hodina. Po dvou hodinách následuje velká přestávka na svačinu a proběhnutí na zahradě na čerstvém vzduchu. Další dvě hodiny vyučování s přestávkami na WC a tělovýchovnými chvilkami trvají do 12 hodin.

Od 12 hod.  se v jídelně  vydává oběd, který je dovážen ze školní jídelny Králův Dvůr. V  polední přestávce si děti hrají a odpočívají do 14:00 hodin. Od 14:00 hod  mají žáci odpolední družinu a kroužky.

Každé úterý v týdnu mají 2.-5. ročník odpolední vyučování do 13:40 hod.

Školní družina končí v 16:30 hod.