Rozvrhy hodin 2020/2021

ROZVRH 1. ROČNÍK

Třídní učitel: Mgr. Jitka Štencová

 

1

2

3

4

5

6

do  

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:10 - 10:55

11:05 - 11:50

12:00 - 12:45

12:55 - 13:40

14:00 - 16:30

Pondělí

Prvouka

Prvouka

Čj

Čj

ŠD

ŠD

ŠD-malování s písničkou/Aj

Úterý

Čj

Čj

Vv

Pracovní čin.

ŠD

ŠD

ŠD-výpočetka

Středa

Tv plavání

Tv plavání 

Hudební vých.

Matematika

ŠD - Klub Čtigr

ŠD

ŠD-šikulky/všeob. družina

Čtvrtek

Ma

Čj

Čtecí dílny

Etika

ŠD

ŠD

ŠD- turistika

Pátek

Ma

Ma

Čj

Čj

TH

ŠD

ŠD-klub logických a deskových her/robotika

 

 

ROZVRH 2. ROČNÍK

Třídní učitel: Mgr. Petra Fafková

 

1

2

3

4

5

6

do  

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:10 - 10:55

11:05 - 11:50

12:00 - 12:45

12:55 - 13:40

14:00 - 16:30

Pondělí

Čj

Čj

Prvouka

Prvouka

ŠD - Klub čtigr. 

ŠD

ŠD-šikulky/malování s písničkou

Úterý

Ma

Ma

Čj

Čj /čtecí dílny

Vv

Prac. čin.

ŠD-sportovky

Středa

Aj

Aj

Tv plavání

Tv plavání

ŠD

ŠD

ŠD-volná družina

Čtvrtek

Čj

Čj/čtecí dílny

Hv

Etika

ŠD - Klub Čtigr.

ŠD

ŠD-výpočetka

Pátek

Ma

Ma

Čj

Čj/čtecí dílny

TH

ŠD

ŠD-klub logických her/robotika

 

 

ROZVRH 3. ROČNÍK

Třídní učitel: Mgr. Lenka Šedivá

 

1

2

3

4

5

6

do  

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:10 - 10:55

11:05 - 11:50

12:00 - 12:45

12:55 - 13:40

14:00 - 16:30

Pondělí

Čj

Čj

Ma

Ma

Prvouka

ŠD

ŠD- zdravotka -dopravka/šikulky

Úterý

Čj/lit.

Čtecí dílny

Čj

Čj

Aj

ŠD 

ŠD-sportovky

Středa

Tv plavání

Tv plavání

Ma

Ma

Čj

ŠD - Klub čtigr.

ŠD-výpočetka

Čtvrtek

Aj

Hv

Vv

Prac. čin.

Etika

 ŠD

ŠD-turistika/všeobecná družina

Pátek

Ma

Aj

Prvouka

Prvouka

TH

ŠD

ŠD-klub logických a deskových her/robotika

 

 

ROZVRH 4. ROČNÍK

Třídní učitel: Mgr. Alena Bartoníčková

 

1

2

3

4

5

6

do  

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:10 - 10:55

11:05 - 11:50

12:00 - 12:45

12:55 - 13:40

14:00 - 16:30

Pondělí

Ma Ma Aj

Aj

Ma Geo

ŠD

ŠD-šikulky/zdravotka a dopravka

Úterý

Čj Čj/lit.

Informatika

Ma

Vlastivěda

Hv

ŠD-všeobecná družina

Středa

Přírodověda

Přírodověda

Tv plavání

Tv plavání

Aj

ŠD

ŠD-výpočetka

Čtvrtek

Vv

Prac. čin.

Čj 

Čj

Vlastivěda

ŠD

ŠD-turistika/všeobecná družina

Pátek

Čj

Čj

Hv

Ma

Etika/TH

ŠD

ŠD- klub logických a deskových her

 

 

ROZVRH 5. ROČNÍK

Třídní učitel: Mgr. Ladislava Malířová

 

1

2

3

4

5

6

do  

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:10 - 10:55

11:05 - 11:50

12:00 - 12:45

12:55 - 13:40

14:00 - 16:30

Pondělí

Aj

Aj

Přírodověda

Přírodověda Vlastivěda

ŠD 

ŠD-šikulky/zdravotka - dopravka

Úterý

Čj

Čj Ma

Informatika

Vlastivěda

Hv

ŠD- všeobecná družina

Středa

Čj

Ma

Tv plavání

Tv plavání

Čj/ lit.

ŠD

ŠD-výpočetka

Čtvrtek

Vv Prac. čin.

Ma

Čj

Čj

ŠD

ŠD-turistika/všeobecná družina

Pátek

Aj konverzace

Ma

Ma

Hv

Etika/TH

ŠD

ŠD- klub logických a deskových her

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.