Školní jídelna

Škola dováží jídlo ze školní jídelny v Králově Dvoře okres Beroun. Jídelníček je vybírán z nabídky jídelny na základě zásad zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin.

V případě nemoci dítěte je dobré odhlásit obědy. Neodhlášené stravy jsou rodiče povinni uhradit.

Stravu je možné odhlásit na telefonním čísle do jídelny 311 572 861. Stravu lze odhlásit do 8:00 hod. na ten samý den.

Platba za stravné se provádí inkasem z účtu rodiče dítěte. Je tedy nutné na svém účtu zřídit svolení k inkasu, na základě prihlášky ke stravování. Jídelna provádí zálohový způsob úhrady obědů. Záloha se strhává z účtu vždy počátkem měsíce na stávající měsíc. Záloha se počítá vždy na celý měsíc, ponížená o případné odhlášky nebo naopak zvýšená v případě přihlášek nad rámec předem objednaných obědů.

Seznam alergenů